Aneta & Tomasz | Wesele w Hotelu Lamberton

   Poznałem ich dzięki uprzejmości moich przyjaciół. Pamiętam, że to było pierwsze moje spotkanie,po którym sporządziłem dokładne notatki o tym, co mógłbym poprawić na przyszłość poznając kolejne pary. Czasem takie informacje czytane po kilku miesiącach okazują się zbawienne. Wychodzę wtedy na gościa, który wie więcej niż Wasi dobrzy znajomi;D

   Przed Wami opowieść z przedmieść Warszawy, a konkretnie z Hotelu Lamberton w Ożarowie Mazowieckim.  To osobliwe miejsce dzięki zgromadzonym tam bliskim sobie ludziom ożyło, wypełniło się po brzegi radością, serdeczną rodzinną atmosferą i wzruszającymi zwrotami akcji. Znajdziecie tu wszystko to, czego na co dzień poszukuję w moich fotografiach. Mam również nadzieję, że uda Wam się dostrzec ciepło z jakim zostałem przyjęty przez gości weselnych.

   Czuję, że ta opowieść dobrze się wiedzie. Wystarczyło oglądać Anetę i Tomka tamtego dnia. Pięknie i czule towarzyszyli sobie rozsiewając dobrą energię wśród wszystkich pomiędzy wzruszeniem, a śmiechem. Światłem, a cieniem. Subtelnym gestem, a szaleńczymi tańcami. Wszystko wydaje się prostsze we dwoje.

   Wesele: Hotel Lamberton

   Oprawa muzyczna: DJ Arman & ART DJ Events

   Serdecznie zapraszam do oglądania!