Sesje rodzinne
Witajcie w moim świecie sesji rodzinnych, gdzie razem tworzymy
piękne wspomnienia na wieczność. Mam dużo szczęścia,
mogąc łączyć pasję do fotografii z możliwością uwieczniania
na zdjęciach więzi rodzinnych i emocji, które je łączą.
Reportaż ślubny
Wydarzenie które zapamiętasz na całe życie razem
ze swoją drugą połówką, zdjęcia z niego będą wspaniałą
pamiątką nie tylko dla Was, ale również dla gości,
do zdjęć możecie wrócić w każdej chwili
i przeżyć jeszcze raz ten wspaniały moment!
Sesje narzeczeńskie
Zapraszam do mojego magicznego świata sesji narzeczeńskich!
Często słyszę od moich par, z którymi wykonaliśmy
już sesje narzeczeńskie, że stanowią piękny element
ich wspólnej historii. Symbolizują one miłość, zaufanie
i przygotowanie do przyszłego małżeństwa.
Sesje rodzinne
Witajcie w moim świecie sesji rodzinnych, gdzie razem tworzymy
piękne wspomnienia na wieczność. Mam dużo szczęścia,
mogąc łączyć pasję do fotografii z możliwością uwieczniania
na zdjęciach więzi rodzinnych i emocji, które je łączą.
Sesje rodzinne
Witajcie w moim świecie sesji rodzinnych, gdzie razem tworzymy
piękne wspomnienia na wieczność. Mam dużo szczęścia,
mogąc łączyć pasję do fotografii z możliwością uwieczniania
na zdjęciach więzi rodzinnych i emocji, które je łączą.
FotografŚlubny
z Wołomina

Ministerstwo Światła

Cześć!
Nazywam się Konrad Boczyński i jestem fotografem mieszkającym na Mazowszu. Zajrzeliście tu, bo szukacie fotografa z Wołomina i okolic na Wasz ślub, a ja mam dla Was dobrą wiadomość. Prawdopodobnie właśnie go znaleźliście. To, co charakteryzuje moje zdjęcia ślubne to umiejętność wychwytywania ulotnych i pięknych w swej niebanalności momentów z Waszego życia. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który jest w pełni zaangażowany w to co robi, kładzie nacisk na piękno ukryte w ulotnych emocjach, a przede wszystkim uwielbia ludzi i wprowadza luźną atmosferę, to zapraszam do dalszego czytania i oglądania.

Fotografia ślubna Wołomin – spis treści

Fotografia ślubna Wołomin – czym się kierować

Powiedzmy to wprost. Wybór właściwego fotografa na wesele jest po prostu trudny i czasochłonny. W dobie internetu możecie zatrudnić praktycznie każdego, do kogo napiszecie. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę chcąc mieć pewność, że wybrana przez Was osoba wykona wyjątkową pamiątkę z Waszego ślubu? Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to prezentowane przez fotografa portfolio. Warto poprosić osobę, którą rozważacie jako swojego fotografa o kilka reportaży. Najlepiej poprosić o pełne galerie składające się z kilkuset zdjęć każda. To ważne, ponieważ łatwo wybrać przez fotografa kilkadziesiąt najlepszych kadrów z ostatecznie średniego/nierównego materiału. Dzięki nim zobaczycie nie tylko najlepsze klatki, ale także cały przebieg dnia ślubu okiem fotografa. Drugą istotną rzeczą, na którą warto zwrócić to umiejętność wychwytywania nieoczywistych kadrów oraz generalna dynamika zdjęć jaką prezentuje dana osoba. Każdy z fotografów ślubnych jest inny i każdy będzie skupiał się na rzeczach ważnych dla niego. Jedna osoba czuje się świetnie w intymnych portretach, kto inny będzie typem nieingerującego reportażysty. Jeśli wytypujecie kilka osób zapytajcie o oferty, porównajcie ceny oraz zapytajcie czy dana osoba oferuje dodatkowe produkty takie jak foto-albumy, pudełka na zdjęcia, wydruki wielkoformatowe, odbitki i tym podobne. Grunt, abyście zadali sobie pytanie czego poszukujecie i co jest dla Was najważniejsze w zdjęciach ślubnych, a później wybrali osobę, która najpełniej odpowiada Waszym potrzebom. Na samym końcu rada najważniejsza;) Spotkajcie się co najmniej z dwoma-trzema fotografami. Zadajcie sobie pytanie, czy dobrze czujecie się w towarzystwie danej osoby, czy Was słucha i czy jest komunikatywna. Poczucie humoru też się przyda, bo czasem potrzeba szybkiego rozluźnienia atmosfery. Jeśli przemawiają do Was moje zdjęcia i to co napisałem powyżej to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, którą znajdziecie poniżej.
fotografia ślubna - rustykalne wesele
fotografia ślubna - rustykalne wesele

Fotograf ślubny Wołomin – jak pracuję

Chcesz wiedzieć jak pracuje fotograf ślubny Wołomin? Na początku warto powiedzieć, że to ludzie kreują atmosferę na ślubie, dlatego każdy z nich jest inny. W związku z tym mimo, że czasem pracujemy na tych samych salach weselnych kilka razy w ciągu roku, rezultaty mogą być kompletnie inne. Poniżej przedstawiam najważniejsze zasady jakimi kieruje się w trakcie fotografowania ślubów:

  • Zawsze daję z siebie wszystko – prawdopodobnie każdy tak pisze, ale nie każdy tak działa. Wielokrotnie byłem na ślubach jako gość i mówiąc delikatnie byłem nieco przybity faktem, że wielu fotografów po prostu się obija, a zdjęcia robi na jedno kopyto. Osobiście wychodzę z założenia, że tak ważna uroczystość jaką jest ślub wymaga pełnego zaangażowania i szukania okazji do świetnych kadrów, bo do ich stworzenia potrzeba chęci i ciężkiej pracy. Zaproście mnie do swojego świata, a wspólnie stworzymy piękne, ponadczasowe wspomnienia z Waszego ślubu.
  • Wierzę w siłę człowieka – wielokrotnie przekonywałem się o tym, że ludzie i ich energia mogą działać cuda. Spontaniczność Waszych reakcji, ulotność chwil czy drobne gesty są tym czego będę poszukiwał najbardziej. Uważam, że fotografia ma dużo wspólnego z psychologią. To umiejętność zbudowania w krótkim czasie relacji między parą młodą, ich gośćmi weselnymi oraz fotografem i przełożenia tej energii na efekt w postaci zdjęć. Mam wielki zaszczyt wchodząc w intymny świat, poznając członków rodziny oraz budując z nimi różne narracje, które przybliżają mnie do jak najlepszych efektów współpracy
  • Jestem w centrum wydarzeń – przynajmniej wtedy, kiedy wymaga tego sytuacja. Dzięki temu mogę skuteczniej wyłapywać najciekawsze momenty. Bliżej oznacza szybciej, czyli potrzebuję krótszej reakcji, aby nic mi nie umknęło.
  • Jestem urodzonym obserwatorem – zawsze byłem ciekaw ludzi. Często zwykłe wydarzenia uchwycone w odpowiedni sposób mogą przełożyć się na jedyne w swoim rodzaju wspomnienia, które docenicie. Zawsze powtarzam, że wesela to trochę takie wesołe miasteczka. Istna paleta emocji. Śmiech, łzy, stres i świetna zabawa, a to wszystko przeplatane ludzkimi interakcjami, drobnymi gestami i niepowtarzalnością wydarzeń, którą trzeba pokazać w pełnej okazałości. Jako fotograf ślubny (i nie tylko) mam przywilej brania udziału w wydarzeniach, które są zarezerwowane dla bardzo wąskiego grona ludzi. To wielki dar i powód do bycia dumnym z tego w jakim punkcie życia jestem.

Zdjęcia ślubne Wołomin

Jest wiele miejsc w samej Warszawie i jej okolicach na wykonanie sesji ślubnej w różnym stylu, od całkowicie rustykalnych klimatów przez miejską dżunglę na pałacowych, eleganckich klimatach kończąc.

To właściwie nieograniczająca kreatywność przestrzeń, którą przy odrobinie chęci możemy wykorzystać do wspólnego stworzenia zdjęć pełnych wspomnień. Pamiętajcie, że w okolicach Warszawy jest mnóstwo podmiejskich atrakcji – parki krajobrazowych, zabytkowe architektoniczne perełki, miejsca wyjątkowe dla Was. To sprawia, że na pozór zwykłe miejsca nabierają dodatkowego wyrazu. Jeśli natomiast jesteście związani z Warszawą i chcecie, aby po Waszych zdjęciach można było od razu rozpoznać lokalizację, to odpowiednimi miejscami na zdjęcia ślubne są Centrum Nauki Kopernik, BUW, okolice Pałacu Kultury i Nauki, czy dziesiątki fantastycznych parków jak Łazienki Królewskie, Skaryszak, mniejsze żoliborskie czy mokotowskie miejsówki. Tak naprawdę liczycie się Wy. Miejsce jest zaledwie dodatkiem.
fotografia ślubna - rustykalne wesele

Fotograf ślubny Wołomin - ile kosztuje

“Chcemy sprawdzić jakie są ceny fotografów ślubnych w Wołominie i okolicach”.

Rozsądnie zacząć od założenia budżetu na fotografa. Czasem możecie obserwować kogoś wiele miesięcy, a potem zderzyć się ze ścianą w postaci kwoty, która znacząco przewyższa Wasze założenia

To właściwie nieograniczająca kreatywność przestrzeń, którą przy odrobinie chęci możemy wykorzystać do wspólnego stworzenia zdjęć pełnych wspomnień. Pamiętajcie, że w okolicach Wołomina jest mnóstwo podmiejskich atrakcji – parki krajobrazowych, zabytkowe architektoniczne perełki, miejsca wyjątkowe dla Was. To sprawia, że na pozór zwykłe miejsca nabierają dodatkowego wyrazu. Jeśli natomiast jesteście związani z Warszawą i chcecie, aby po Waszych zdjęciach można było od razu rozpoznać lokalizację, to odpowiednimi miejscami na zdjęcia ślubne są Centrum Nauki Kopernik, BUW, okolice Pałacu Kultury i Nauki, czy dziesiątki fantastycznych parków jak Łazienki Królewskie, Skaryszak, mniejsze żoliborskie czy mokotowskie miejscówki. Tak naprawdę liczycie się Wy. Miejsce jest zaledwie dodatkiem.

fotografia ślubna - rustykalne wesele
Oferta fotografii ślubnej w Wołominie
Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego wesela, a ja jak najszybciej wyślę Ci wszelkie niezbędne informacje. Moja oferta fotografii ślubnej standardowo zawiera 3 pakiety cenowe oraz dodatki. Po wypełnieniu formularza otrzymasz kompleksową informację cenową.

Fotograf na wesele z klasą, Wołomin

Organizujesz wesele z klasą i szukasz wykonawcy z Wołomina lub okolic? Jestem tu dla Was, możecie na mnie liczyć. Zajmuje się profesjonalną fotografią od lat. To moje główne zajęcie dzięki czemu ludziom, z którymi współpracuję daję tyle uwagi ile ode mnie potrzebują. Wierzę, że dzięki temu moje pary otrzymują ode mnie pamiątkę, którą z uśmiechem i wzruszeniem będą wspominać razem ze swoimi bliskimi przez lata. Spotkajmy się przy kawie. Z przyjemnością posłucham o Waszych planach.

Spotkajmysię

to okazjado rozmowy

Fotografia Warszawa - Ministerstwo Światła - logo

Chętnie odpowiem też na Wasze pytania, pokażę wydruki i albumy.

(+48) 692 974 971

kontakt@ministerstwoswiatla.pl

do zobaczenia Kontrad